Yhteystiedot

Harrastepolkuhankkeen koordinaattori:
Milla Seppänen
p. 040 318 4301
milla.seppanen@kerava.fi

Keravan Opiston polut:
Sanna Laine
p. 040 318 2877
sanna.laine@kerava.fi

Käsityöpolku:
Aune Soppela
p. 040 318 2850
aune.soppela@kerava.fi

Liikuntapalvelut:
Päivi Valtonen
p. 040 318 2246
paivi.valtonen@kerava.fi

Museopolut:
Kirsi Nuppola
p. 040 318 3436
kirsi.nuppola@kerava.fi

Nuorisopolut:
Media- ja yhteisökasvatus
Iris Heinsola
p. 040 318 4066
iris.heinsola@kerava.fi

Hankkeen muut yhteyshenkilöt:

Keravan Opisto:
Sanna Iranta
p. 040 318 2417
sanna.iranta@kerava.fi

Kasvatus- ja opetusvirasto
Kati Airisniemi
p. 040 318 2728
kati.airisniemi@kerava.fi

Keravanjoen koulun rehtori:
Sirpa Nenonen
p. 040 318 2151
sirpa.nenonen@kerava.fi